Тендерний комітет

Альфа-Банк входить до числа великих українських банків і щорічно виділяє великі кошти для забезпечення своєї комерційної та господарської діяльності.

Для оптимізації витрат та придбання найбільш якісних товарів і послуг більшість закупівель банку здійснюються з використанням механізму відкритого конкурсу, для чого в Альфа-Банку організований тендерний комітет.

Головною метою діяльності тендерного комітету є забезпечення найбільш вигідних умов придбання на принципах змагальності та відкритості.

Альфа-Банк замовить у вас товари, роботи або послуги для забезпечення своєї комерційної та господарської діяльності за результатами проведення відповідного відкритого конкурсу потенційних партнерів.

Ми запрошуємо вас для участі в наших конкурсах і сподіваємося на взаємовигідне співробітництво. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про підготовлювані до проведення і завершених конкурсах.

Умови відкритих конкурсів регулярно публікуються на нашому сайті. Конкурсні пропозиції приймаються електронною поштою. Організацію конкурсів і підведення їх підсумків здійснює тендерний комітет ПАТ «Альфа-Банк».

Секретар тендерного комітета: tenderse@alfabank.kiev.ua

 

Поточні тендери On-Line

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат